آشنایی کوتاه با ما

راحتترین و ساده ترین راه برای ساخت یک وب سایت زیبا و حرفه‌ای

خیلی کوتاه بگم که فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه شهید بهشتی هستم و به مدت نزدیک 5 سال در شرکت های گوناگون و 15 سال برای خودم  به همراه همکاران مشغول به برنامه نویسی و مخصوصا  نوشتن کاربردهای تحت وب هستم  از یک وب سایت ساده تا پرتال های شخصی و شرکتی.

وب سایت های من همگی توسط صاحبان آن وب سایت طراحی میشوند!!؟  وقتی صحبت از طراحی توسط صاحب کسب و کار میشود منظور، طراحی کلاسیک وب سایت نیست، بلکه صاحب کسب و کار می داند که چکار می کند و چه می خواهد ، آنگاه ما بعنوان شکل دهنده  خواسته های صاحب کسب و کار ، بر اساس این خواسته  ها بهترین؛ انعطاف پذیر ترین طراحی را انجام می دهیم بگونه ای که خواسته های آینده را نیز در مد نظر داشته و گسترش کار آن را در این طراحی بگونه های ببینیم که به راحتی و به شکل پویا بتوان به آن سمت حرکت و آن را بدست آورد.

بعد از طراحی ، مرحله کد نویسی وب سایت و  سپس نصب وب  سایت روی یک میزبان مناسب و سپس آنلاین نمودن آن است. همانگونه که در جای دیگری نیز اشاره نمودیم، “میزبانی یکساله رایگان ” و “پشتیبانی یک ساله رایگان” نیز خدمات اضافه ای هستند که به کارفرما فرجه و وقت کافی میدهد که از مشکلات ابتدای راه که معمولاٌ خیلی از آنها نیز فنی و مربوط به هاستینگ میباشند خلاص شود و در عوض نیروی خود را برای هرچه پر بار تر نمودن وب سایت خود و تولید محتوی پر بار قرار دهد و طی مدت پشتیبانی رایگان یکساله به بسیاری از مسائل  و ریزه کاری های فنی آگاه شود. البته ما تا هر وقتی که بخواهید بعنوان مشاور و پشتیبان در کنار شما خواهیم برود.

کد نویسی سایت ها با زبان ASP  شرکت مایکرو سافت و یا در محیط ورد پرس ( PHP ) انجام میشود . به راحتی نمیتوان یکی را بر دیگری ترجیح داد . مانند تعاریف بیهود و غیر فنی بعضی از برنامه نویسان ، بلکه باید گفت که هر کدام از این محیط ها تواناییهای و ضعف های خود را دارد و منطق حکم میکند که انتخاب یکی از این دو محیط بر اساس نوع وب سایت، نوع خواسته ها، چگونگی مدیریت درخواست ها، سمت و سوی آینده وب سایت و همچنین زمانیکه باید  پروژه  تحویل داده شود،  بستگی دارد.

البته بعضی از مشتریان از ابتدا  درخواست کار در یک محیط مشخص را دارند که ما تلاش خواهیم کرد تمامی خواسته های آنها را بجا آوریم.

ما بدون مشتریانمان وجود نداریم. بنابراین خواسته شما را تمام و کمال و با بهترین کیفیت و در مناسبترین زمان و با مناسبترین قیمت به انجام خواهیم رساند.

کیانوش کلانتری .

آخرین نوشته ها

جدید
دیدگاه
برچسب ها

© کپی رایت - تمام حقوق قانونی برای وب بارش محفوظ است.