طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی

راحتترین و ساده ترین راه برای ساخت یک وب سایت زیبا و حرفه‌ای‌

با داشتن یک وب سایت مناسب:

برای مشتریان خود همیشه و در همه جا حتی روزهای تعطیل و نیمه شب در دسترس باشید.
بازار هدف خود را وسیعتر کنید.
در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.
به کسب و کار خود اعتبار بخشید.

آیا شما یک وب سایت آماده دارید و یا در صدد تهیه  آن  هستید؟ آیا میدانید که جذابیت های یک وب سایت چگونه باید باشد تا بتوانید در فضای مجازی به پیش روید و موفق باشید و یا بالعکس  از همین ابتدا دچار مشکل و نهایتا سقوط  شوید. باید بدانید که جذابیتهایی که باعث پیروزی و یا شکست  سرمایه گذاری شما در فضای مجازی میشود چیست .  ساخت یک وب سایت با طراحی ضعیف و غیر جذاب نه تنها موجب پیشرفتی نمیشود، بلکه میتواند به کل حرفه شما آسیب رساند.

وب سایت شما در حقیقت نمایشگاه و فروشگاه دیجیتال و چشم انداز آشنایی با کسب  و کار شماست و برای بسیاری از مشتریان و بازدیدکنندگان ، این اولین بار است که با شرکت شما روبرو میشوند.  به منظور تحت تاثیر قرار دادن آنها و ادامه بازدید و احیانا عضویت و خرید و همچنین تشویق آنها به ادامه همکاری در آینده  ، باید سایت شما توانایی های خاص خود را داشته و ضمنا دارای پشتیبانی و نگهداری مناسبی نیز باشد ، تا عمل گفته شده به خوبی اجرا گردد.

در حال حاضر تعداد بیش از یک میلیارد و دویست و پنجاه  میلیون سایت  در فضای اینترنت مشغول فعالیت هستند که از این تعداد ،  نزدیک به 25 الی 30 هزار وب سایت سهم سایت های ایرانی است  باید  بگوییم که در هر روز به اندازه رقم حیرت انگیز   بیش از یکصد و پنجاه هزار سایت  به تعداد سایت های جهانی افزوده میشود.

باید با تعجب و حیرت گفت که با وجود این ارقام عجیب،  در ایران از کمبود سایت های مناسب و جذاب در هر حرفه و شاخه ای صحبت میکنیم و از کمبود محتوی مناسب ایرانی ناله میکنیم و در فشار هستیم.

حقیقت های فوق الذکر برای ما حامل دو واقیت خوب و بد هستند و بهتر است کلمه بد را با هشدار دهنده عوض کنیم. حقیقت خوب این است که هنوز جا برای ارائه سایت های مناسب و درجه یک  برای حرفه و فعالیت شما در اینترنت وجود دارد و با توجه به کمبود سایت های مناسب مخصوصا در ایران لازم است که هر چه زودتر اقدام به راه اندازی وب سایت خود نمایید و اما واقعیت هشدار دهنده : با توجه به این تعداد سایت ، شما باید وب سایت خود را به گونه ای طراحی نمایید که جذابیت و تازگی خود را در میان انبوه وب سایت ها نشان دهد و از سوی دیگر سرعت دسترسی و سهولت دسترسی به آن نیز مورد توجه درجه یک قرار گیرد. و این آنچیزی است که ما را از سایر طراحان و تولید کنندگان وب سایت ها، شاخص و نمونه میگرداند.

جهت اطلاعات کامل راجع به چگونگی و مراحل تهیه وب سایت میتوانیدی مقاله “طراحی وب سایت ، از کجا شروع کنیم؟ به چه سمتی حرکت کنیم؟” را مطالعه فرمایید

آخرین نوشته ها

جدید
دیدگاه
برچسب ها
  • زیبایی و جذابیت بصری وب سایت
  • درستی کارکرد اجزا و قسمت های مختلف وب سایت
  • سهولت دسترسی به وب سایت شما . به عبارت دیگر راحتی در پیدا کردن وبسایت شما در میان انبوه سایتها
  • داشتن یک پشتیبانی مناسب ، که تضمین کننده زندگی طولانی مدت و پر بار  یک وب سایت خواهد بود .
  • پشتیبانی رایگان به مدت  شش ماه و یا یکسال
  • میزبانی ( Hosting ) رایگان وب سایت شما به مدت یکسال
© کپی رایت - تمام حقوق قانونی برای وب بارش محفوظ است.