پشتیبانی رایگان

نگهداری و توسعه وب سایت شما

ما وب سایت ها را  نهایتا تمام کرده و نصب میکنیم. اما این بدان معنا نیست که بگوییم  پروژه کامل شد و خداحافظ. تازه ما پشتیبانی رایگان خود را شروع میکنیم که بر اساس کوچکی و بزرگی سایت معمولا شش ماهه و یا یکساله میباشد و بعد از اتمام پشتیبانی رایگان  در صورت نیاز مشتری ، این پشتیبانی را ادامه میدهیم .

داشتن پشتیبانی بعد از طراحی و نصب یکی از پارامترهای مهمی است که در انتخاب شما برای کسی که وب سایت شما را تهیه میکند  باید مورد توجه قرار گیرد

صرفنظر از نوع فعالیت و حرفه  شما و یا بزرگی و کوچکی شرکت شما، یک برنامه جامع پشتیبانی و نگهداری و گسترش، یکی از کلیدهای  اصلی موفقیت وب سایت شما خواهد بود. به منظور نگهداری مشتریان قبلی و یا جذب مشتریان جدید و ارائه مشخصات و اطلاعات خدمات و محصولات شما به عموم، نگهداری و پشتیبانی از وب سایت شما حائز اهمیت خواهد بود.

صاحبان وب سایتها و مدیران کسب و کارهایی که وب سایتهای خود را راه اندازی کرده اندو ما افتخار طراحی و پیاده سازی آنها را داشته ایم ، همواره بعد از چند ماهی که از راه اندازی سایت آنها گذشته است. نظرات و پیشنهاداتی از مشتریان خود، همکاران و یا حتی رقبا و سایرین را دریافت میکنند، که نظرات اولیه را تغییر داده و در نتیجه تمایل دارند که خواسته های جدیدی در سایت خود اعمال نمایند.

از طرف دیگر خطاهای احتمالی که جز جدایی ناپذیری از کد نویسی میباشد نیز احتیاج به تصحیح دارند و اطمینان از عملکرد صحیح اجزای سایت ، مخصوصا در حجم انبوه اطلاعات که روزانه به سایت اضافه میشوند  نیز باید مورد توجه قرار گیرد. به همین دلیل ما برای اطمینان خاطر به صاحبان وب سایت ها  همواره در کنار آنها هستیم .

در اینگونه مواقع بعضی از آنها احتیاج به مشاوره دارند و بعضی دیگر نیاز به توسعه سایت خود دارند.  ضمنا بروز رسانی بعضی از قسمت ها و الحاقات سایت مخصوصا  بخش هایی مربوط به تامین امنیت سایت از دستبردهای غیر مجاز،  احتیاج به بروز آوری دارند که در مدت پشتیبانی تمام موارد فوق پوشش داده خواهند شد.

آخرین نوشته ها

جدید
دیدگاه
برچسب ها
  • زیبایی و جذابیت بصری وب سایت
  • محتوی مناسب در ارتباط با حرفه شما
  • درستی کارکرد اجزا و قسمت های مختلف وب سایت
  • سرعت دسترسی به وب سایت شما . به عبارت دیگر راحتی در پیدا کردن وبسایت شما در میان انبوه سایتها
  • داشتن یک پشتیبانی مناسب ، که تضمین کننده زندگی طولانی مدت و پر بار  یک وب سایت خواهد بود .
© کپی رایت - تمام حقوق قانونی برای وب بارش محفوظ است.