بهینه سازی سایت

پیاده سازی الگوریتم های سئو (Search Engine Optimization)

کسب و کار اینترنتی خود را با تهیه یک وب سایت جذاب و پویا راه اندازی کرده اید؟

ارائه خدمات و یا فروش کالاهای خود را در قالب یک پرتال اینترنتی روی وب قرار داده اید؟

وب سایت پویا و شخصی خود را جهت ارائه توانایی های فنی، هنری، اجتماعی، اقتصادی خود ،  بعد از طراحی و برنامه نویسی روی اینترنت گذاشته اید؟

بسیار خوب قدم های اول را برداشته اید. بله درست شنیده اید قدم های اول !!؟

آیا مخاطبان آشنا و غیر آشنا ی شما وب سایت شما را میشناسند؟

آیا اشخاصی که تمایل دارند در زمان های مختلفی از خدمات شما و یا کالاهای شما استفاده نمایند،  میدانند که وب سایت خود را راه اندازی کرده اید؟

چگونه شما را پیدا کنند؟

چگونه آدرس سایت شما را بدست آورند؟

اینجاست که شما احتیاج به خدمات ما دارید:

  • قرار گرفتن در لیست موتورهای جستجو آنهم در صفحات اولیه و در رده های بالا
  • تامین ترافیک معقول و بالا جهت تامین مشتریان و بازدید کنندگان جدید

برای انجام این موضوع لازم است که سایت شما بهینه سازی شود . این پروسه معروف است به Search Engine Optimization  و یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو و یا به طور خلاصه : سئو  SEO  .

موتورهای جستجو مانند گوگل ، بینگ و غیره استاندارد ی را تعریف نموده اند که بر طبق آن  امتیازاتی را به صفحات موجود در وب  میدهند و بر اساس آن این صفحات را مرتب مینمایند. داشتن امتیاز بیشتر  یعنی رتبه بالاتر .

تعریف فوق یک تعریف ساده شده از بهینه سازی است تا آشنایی اولیه ای را بدست شما دهد . لازم به تاکید است که همزمان با طراحی سایت ،  پارامترهایی را که برای پیاد ه سازی یک سئو ی حرفه ای لازم است را ،  در کد نویسی سایت میبینیم و پیاده سازی میکنیم . و سایر تمهیداتی را که باید در ادامه انجام دهیم  بعد از پیاده سازی و راه اندازی سایت انجام میدهیم. باید تاکید کرد که عملیات سئو ، پروسه ای است که همزمان با زندگی وب سایت و تغییرات و اضافه کردن محتوی جدید به آن  و تغییرات گاه و بیگاه الگوریتم سئو توسط موتورهای جستجو، باید دنبال و پیگیری شود.

آخرین نوشته ها

جدید
دیدگاه
برچسب ها
© کپی رایت - تمام حقوق قانونی برای وب بارش محفوظ است.